AKTUALNE KAMPANIE

Zamknij
Logowanie
Logowanie
Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?

PPC 3


PPC

  • Dzięki naszemu PPC 3 możesz łatwo stuningować swój samochód, nawet nie podnosząc maski. To podręczne urządzenie można podłączyć bezpośrednio do portu diagnostycznego samochodu. Za pomocą kilku prostych kliknięć, w ciągu zaledwie kilku minut, Twój samochód zostanie stuningowany. Możesz przywrócić oryginalne ustawienia samochodu równie szybko.
  • PPC jest łatwy w użyciu i ma intuicyjny interfejs o ergonomicznym i eleganckim wyglądzie.
  • Dzięki PPC i programowi do synchronizacji (PPC Sync), zawsze masz dostęp do najnowszego oprogramowania dla swojego samochodu.

Przenieś PPC do innego samochodu
Ci z was, którzy już posiadają urządzenie PPC 3, mogą przenieść je do innego samochodu i płacić tylko za oprogramowanie nowego zestawu tuningowego. Jest to bardzo ekonomiczna opcja, jeśli na przykład sprzedajesz swój samochód i chcesz stuningować nowy samochód. Wykonujesz przelew sam, szybko i łatwo, bezpośrednio na naszej stronie głównej za pośrednictwem własnej strony logowania. Po zakończeniu transferu obsługa Twojego starego samochodu zostanie anulowana.

Kup lub pożycz PPC
  • Kupując zestaw tuningowy PPC, możesz go kupić bezpośrednio lub użyć pożyczonego zestawu, który odeślesz później.
  • Zaletą zakupu własnego PPC jest pewność, że zawsze możesz przywrócić oryginalne ustawienia, a także mieć ciągły dostęp i powiadomienia o najnowszej aktualizacji oprogramowania.
  • Jeśli Twój serwis przywróci oryginalne oprogramowanie samochodu, możesz łatwo ponownie zainstalować tuning.

Zamknij
Zamknij