AKTUALNE KAMPANIE

Zamknij
Logowanie
Logowanie
Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?

Nowe wersje

Więcej wydań

Aktualności

Przełamaliśmy kolejne granice i już wkrótce będziemy mogli wydać tuning dla:

Audi A6 3.0TDI (2016-2019, wszystkie kody silników)
Audi (2016-2019) większość silników benzynowych i Diesla
Mercedes 220D (niektóre C-klass i E-klass)
VW Touareg 3.0TDI (2016-2019)
VW Tiguan 2.0 TFSI 190 KM (2016-2019)
i więcej…

Bądź na bieżąco dzięki liście nowych zestawów tuningowych na naszych stronach:

Nowe zestawy tuningowe

Końcowe testy i weryfikacje nowych silników benzynowych i wysokoprężnych BMW zostały zakończone. Nasza oferta obejmuje teraz prawie każdy model i opcję silnika od 2016 do 2019 roku. Na chwilę obecną tuning nowych wariantów odbywa się w głównej siedzibie w Szwecji (Växjö). Jednak wkrótce będą dostępne u naszych dealerów premium na całym świecie. Sprawdź nowe zestawy tuningowe:

Nowe zestawy tuningowe

Turbodoładowany diesel czy benzynowych silników VAG nie jest już dla nas wyzwaniem! Laboratorium badawczo-rozwojowe BSR wydało wiele nowych zestawów tuningowych do silników turbo diesel Volkswagen, Audi, Skoda i Seat 1.4, 1.6 i 2.0, a także do 2-litrowych benzynowych silników turbo Golf GTI i Skoda Octavia RS. Są to głównie zestawy tuningowe do silników z lat 2014-2017.

Nowe zesatwy tuningowe

Już teraz oferujemy tuning przez PPC 3 dla Volvo z serii 90 (V, S, XC, CC). PPC 3 to mały ręczny komputer, który można łatwo podłączyć do gniazda diagnostycznego samochodu (OBD-2) i użyć do przeniesienia oprogramowania tuningowego do samochodu. Wystarczy kilka kliknięć klawiszy, aby stuningować samochód lub przywrócić ustawienia oryginalne. Aby uzyskać więcej informacji o PPC 3, kliknij tutaj:

Twoje auto ma za mało mocy? Już teraz zoptymalizuje pracę silnika w swoim pickupie! Wiele zestawów tuningowych do pickupów i innych samochodów. Vw Amarok, Ford Ranger, Fiat Ducato, VW Transporter, Vw Caddy i więcej. Sprawdź, co mamy do zaoferowania dla twojego samochodu na stronie:

Nowe zestawy tuningu

 

Archiwum aktualności
Zamknij
Zamknij